• info@cagsutekstil.com.tr
Kalite Politikamız

Çağsu, ürünlerinde mükemmele ulaşmak için modern teknoloji ve geleneksel ustalığı bir araya getirmiştir. Çağdaş teknolojinin imkanları ve yetkin AR-GE kabiliyeti, Çağsu’nun modern..

Devamını Oku
Çevre Politikamız

Çevreye duyarlı üretim anlayışını benimseyen Çağsu; atıkların arındırılması, tüm süreçlerde geri dönüşümün sağlanması konularında hassastır ve sürekli gelişim içerisindedir.

Devamını Oku
AR-GE

Tekstil sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, çevreye duyarlı, yüksek teknoloji ve kalite standartlarında ürünler sunarken; müşterilerimizin, ürün ve teknik konulardaki..

Devamını Oku
img

Çağsu - Turizm Pazarlama Tekstil Hakkında

1990 yılında tekstil sektörüne giren firmamızın amacı gelinlik ve abiye kumaşta en iyiyi üretmektir. Kısa süre sektörde kendine sağlam bir yer edinen ÇAĞSU hep daha ileriyi hedeflemiş ve kalitesiyle de bunu ispatlamıştır..

Başarıya gönül vermiş ve birbirine içtenlikle bağlanmış, genç, dinamik profesyonel ekibi ve en son modern makineleri ile ÇAĞSU, ortaya çıkarttığı kaliteli üretimi ve ürün çeşitliliği ile iç ve dış pazarda hak ettiği yerini almıştır.

Hedefimiz yüksek kalitedeki ürünlerimizi rekabetçi fiyatlarla sunmak, müşterilerimiz için son derece değerli olan hizmetler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve yapılan her işte yüksek ahlaki standartlar dahilinde güvenilirlik ilkesiyle hareket etmektedir. ÇAĞSU TEKSTİL olarak tüm çalışanlarımızın katkısıyla kaliteli ürünlerimizi, zamanın üstün hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız.

Bizden Haberdar Olmak İçin Bültene Abone Olun

Çağsu - Turizm Pazarlama Tekstil hakkındaki gelişmelerden haberdar olmak ve bilgilendirme postaları almak için bültene abone olun.